O nas

Przygotowaliśmy tę stronę i petycję do władz miasta Lublin bo zależy nam na losie polskich rodzin. Chcemy, aby pieniądze z podatków, były przeznaczone na realne działania na rzecz rodziny.

Dlatego jako Fundacja Życie i Rodzina nie możemy się zgodzić na promowanie zapłodnienia in vitro. Powodów jest wiele – znajdziecie je wyszczególnione w naszej petycji.

Fundacja Życie i Rodzina – czym się zajmujemy?

Rzeczywistość wokół nas podlega nieustannym zmianom. Niestety, nie wszystkie te zmiany są dobre, a to, co określa się mianem „nowoczesne” i „postępowe” często oznacza ukrycie pod płaszczem nowomowy zbrodniczych i gorszących działań i ideologii. Z pewnością wiesz o czym mówię. Co roku w Polsce jest zabijanych ponad tysiąc dzieci. Ogromna cześć z nich jest uśmiercana ze względu na podejrzenie choroby. Te spośród nich, którym udaje się przeżyć aborcję, są porzucane, aby umierały w okrutnych męczarniach – to dzieje się w szpitalach zgodnie z polskim prawem!

Także lobby homoseksualne i środowiska LGBT coraz agresywniej domagają się uznania dewiacji seksualnych za normalność, czy wręcz za coś dobrego. Chcąc zdeprawować dzieci i rodziny, próbują posłużyć się przekazem medialnym, edukacją szkolną i przedszkolną oraz zastraszaniem procesami sądowymi.

Nie zgadzamy się na to! Co więcej, nasz sprzeciw ma konkretną formę.

Prowadzimy szkolenia dla obrońców życia i rodziny, wychodzimy na ulice miast i pod szpitale, aby pokazywać prawdę o aborcji. Stawiamy wystawy demaskujące homoseksualizm, przeprowadzamy edukacje i spotkania informacyjne. Chcemy być wszędzie tam, gdzie wrogie ideologie atakują dzieci i rodziny.

Wyobraź sobie świat, w którym każdy człowiek ma prawo do życia. Dziecko poczyna się i rodzi całkowicie bezpieczne, nie grozi mu żądne niebezpieczeństwo. Dorasta w normalnej rodzinie złożonej z mamy, taty i rodzeństwa i nikt nie tłumaczy mu, że równie dobra jest rodzina z dwoma „ojcami” lub dwiema „matkami”. Takiego świata chcemy, o niego walczymy, chcemy iść do niego razem z Tobą!

WEJDŹ NA STRONĘ WWW.ZYCIERODZINA.PL I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ